Jesienne dekoracje w sypialni

Kolorowe liście mienią się odcieniami złota i czerwieni i błyszczą jesiennymi owocami, takimi jak czerwona róża i pomarańczowa dynia. Idź za przykładem natury i trzymaj się określonej kolorystyki podczas dekorowania sypialni na jesień. Jesienią możesz zamienić swoją sypialnię w przytulne schronienie i zakryć jesienny deszcz pluszowymi kocami i aksamitnymi poduszkami. Te przytulne tekstury zapewniają doskonałą atmosferę i dlatego świetnie nadają się na wieczorne przytulanie. Dają nam bezpieczeństwo i ciepło, za którym tęsknimy w chłodniejszych miesiącach roku.

Zadbaj o pościel w jesienne motywy 

Gałązki jagód i delikatne wzory liści na poduszkach lub pościeli tworzą sezonową atmosferę w Twojej sypialni. Inne klasyczne jesienne dekoracje (zobacz tutaj), takie jak dynie, wiewiórki czy jeże, są szczególnie polecane w dziecięcych sypialniach. Pamiętaj jednak, że Twoja sypialnia powinna być miejscem odpoczynku i relaksu. Łączenie zbyt wielu różnych wzorów i kolorów może zatem przynieść efekt przeciwny do zamierzonego. Dlatego trzymaj się bardziej dyskretnych jesiennych dekoracji w sypialni, które możesz ożywić delikatnymi wzorami, a bardziej nietuzinkowe i gęstsze wzory zachowaj do salonu lub kuchni. Z łóżkiem pokrytym brązową tkaniną stworzysz świetną bazę pod uniwersalne umeblowanie, odpowiednie na każdą porę roku.

jesienne dekoracje w sypialni

Jak we właściwym świetle zaprezentować jesienne dekoracje w sypialni?

Odpowiednie oświetlenie jest kluczem do pełnego komfortu w sypialni. Nawet najpiękniejsze jesienne dekoracje w Twojej sypialni nie przydadzą Ci się, jeśli oślepiające sztuczne światło psuje nastrój. Aby wyeksponować swoje przedmioty dekoracyjne we właściwym świetle i zachować jesienną magię sypialni, powinieneś zadbać o ciepłe, naturalne źródła światła. Nocne lampki zapewniają subtelny blask, a lampiony ze świecami dają szczególnie ciepły i przytulny efekt. Możesz uzupełnić swoją koncepcję oświetlenia o regulowaną lampę sufitową, aby samodzielnie wybrać żądaną intensywność światła. I na koniec pamiętaj, że jesienny spacer jest nie tylko dobry dla duszy, to także świetny sposób na zebranie jesiennych dekoracji do sypialni i jednoczesne cieszenie się ostatnimi promieniami słońca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.