Moskitiera drzwiowa, rozwiązanie w walce z owadami

Moskitiera drzwiowa jest to produkt bardzo często montowany w drzwiach zewnętrznych oraz balkonowych. Sprawdza się szczególnie w wiosenne, letnie i jesienne dni kiedy na dworze jest bardzo dużo owadów skutecznie chroni przed ich przedostawaniem się do pomieszczeń mieszkalnych czy biurowych.

Moskitiera drzwiowa – zastosowanie

W walce z niechcianymi insektami w domu przydaje się moskitiery na drzwi balkonowe, to bardzo często stosowane rozwiązanie. Warto wspomnieć, że stanowią nie tylko skuteczną ochronę przed komarami, pszczołami lub muchami czy innymi owadami, które mogą przedostać się z zewnątrz, ale także minimalizują ryzyko przedostania się do domu zanieczyszczeń z powietrza. Dzięki moskitierze można relaksować się w domu przy otwartym oknie balkonowym lub tarasowym bez obawy o przedostanie się niechcianego towarzystwa. Ciekawym rozwiązaniem, które w ostatnim czasie jest stosowane w różnego typu obiektach: domach czy firmach jest moskitiera drzwiowa przesuwna, która zaleca się do stosowania w balkonach, tarasach oraz ogrodach zimowych. Są one montowane na prowadnicach, dzięki czemu skrzydło przesuwa się idealnie dopasowując do miejsca, w którym chcemy, aby się znajdowało.

Moskitiery drzwiowe – produkty niezwykle solidne

moskitiera drzwiowa

Moskitiera na drzwi balkonowe oraz tarasowe są to produkty wykonane z niezwykle trwałych i solidnych materiałów, dzięki czemu posłużą przez lata bez względu na miejsce, w którym zostaną zainstalowane czy warunki atmosferyczne takie jak deszcz, śnieg oraz silne promieniowanie słoneczne. Siatka moskitiery jest to bardzo drobna, dzięki czemu nie zmniejsza widoczności w świetle okna. Dużym atutem jest możliwość dopasowania moskitiery drzwiowej na wymiar drzwi tarasowych czy balkonowych. Za sprawą szerokiej gamy kolorystycznej można dopasować ją do indywidualnych preferencji. Sama siatka moskitiery zwykle jest wykonywana w uniwersalnym kolorze czarnym, bądź w szarym, dlatego jest latwa w utrzymaniu czystosci oraz bez problemu można ją dopasować do kolorystyki opraw drzwiowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *